Şişli Spor Kulübü Genel Kurulu Yapıldı - Gündem
24 Haziran 2018 - Հակական տոմար - Տարի : 4510 / Ամիս : Մարգաց / Օր : Լուսնակ / Ժամ : Երկրատես

Gündem :

02 Haziran 2012  

Şişli Spor Kulübü Genel Kurulu Yapıldı

Şişli Spor Kulübü Genel Kurulu Yapıldı Şişli Spor Kulübü Genel Kurulu Yapıldı

Yeni yönetim şu isimlerden oluşuyor: Karun Kovan, Alen Tekbıçak, Jirayr Kılıçdağı, Roy Madgaşyan, Meline Kovan, Tamar Karasu, Arlin Şahbaz, Ara İsaoğlu, Atilla Demir, Jan Mitilyan, Diana Altun, Dayk Miricanyan, Hampar Hampikyan, Arto Pehlivanyan, Aren Dellaloğlu.

Şişli Spor Kulübü 38. olağan genel kurulu dün akşam Esayan Derneği salonunda yapıldı.Genel kurulun divan başkanlığına duayen başkan Arman Manukyan seçilirken 2. başkanlığa Dr.Aram Fındık ve sekreterliklere ise Tamar Karasu ve Diana Altun seçildiler.

Saygı duruşu ardından 2010-12 yönetimi olarak Genel Sekreter Jirayr Kılıçdağı 2 seneleik idari ve mali rapor ile yapılan faaliyetleri detaylı bir şekilde okudu.Yapılan açık oylama ile 2010-12 donemi yönetim kurulu oybirliği ile ibra edildi.

Daha sonra söz alan Divan Başkanı Armana Manukyan duygulu bir konuşma yaparak 15 yaşında kendisini kulübe kazandıran rahmetli başkan Jirayr Ohanyan Çakır dan bahsetti.

Daha sonra Dr. Aram Fındık da söz aldı ve geçmişten geleceğe uzanan yolda Şişli Kulübünün önemli bir yolda olduğunu ve başarılarını takdir ettiğini söyledi.

Daha sonra yapılan yönetim kurulu onur kurulu ve denetleme kurulu seçimleri sonucunda yönetim kuruluna seçilen ve 2 yıl boyunca Şişli Kulübünü yönetecek olan üyeler oybirliği ile seçildiler.

Yapılan seçim sonunda Başkan Dt.Karun Kovan söz alarak katılan tüm üyelere teşekkür etti ve geçmişimizi unutmayacağız ama günümüz şartlarına da uygun hareket etmeye çalışacağız dedi.

Şişli Spor KUlübü yönetim kurulu üyeleri görev dağılımını önümüzdeki günlerde yapacaklar.

Yeni yönetim şu isimlerden oluşuyor;

Karun Kovan, Alen Tekbıçak, Jirayr Kılıçdağı, Roy Madgaşyan, Meline Kovan, Tamar Karasu, Arlin Şahbaz, Ara İsaoğlu, Atilla Demir, Jan Mitilyan, Diana Altun, Dayk Miricanyan, Hampar Hampikyan, Arto Pehlivanyan, Aren Dellaloğlu

Karun KovanBu haber ..... kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+