25-26 Mayis ta Fransa nin Lyon kentinde Ermenistan Egitim ve Fransa Kultur Bakanligi himayesinde Er - Haber Arşivi 2001-2011
20 Nisan 2024 - Հակական տոմար - Տարի : 4516 / Ամիս : Ահեկան / Օր : Արագած / Ժամ : Թաղանթեալ

Haber Arşivi 2001-2011 :

24 Mayıs 2007  

25-26 Mayis ta Fransa nin Lyon kentinde Ermenistan Egitim ve Fransa Kultur Bakanligi himayesinde Er -

25-26 Mayis ta Fransa nin Lyon kentinde Ermenistan Egitim ve Fransa Kultur Bakanligi himayesinde  Er

25-26 Mayis ta Fransa nin Lyon kentinde Ermenistan Egitim ve Fransa Kultur Bakanligi himayesinde Ermenilik bellegi konusunda bir konferans gerceklestirilecek. Panarmenian.net in verdigi bilgiye gore; konuya iliskin aciklama Avrupa Ermeni Federasyonu (EAFJD) Bsk. Hilda Coboyan dan geldi. Konferansa Fransa Ermenistan ve Avrupa nin diger uslelerinden bilim adamlari tarihciler etnograflar katilacaklar. Konferans sonunda tum Fransa ve Avrupa nin diger ulkelerinde de Ermenilik Bellegi Merkezi aginin olusturulmasina iliskin aciklamada bulunulacak.

Bu haber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı () ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+