​Henrikh Mkhitaryan Arsenal`da Ağustos ayının en güzel golüne imza attı - Spor
18 Kasım 2019 - Հակական տոմար - Տարի : 4512 / Ամիս : Տրե / Օր : Մասիս / Ժամ : Լուսափայլ

Spor :

06 Eylül 2018  

​Henrikh Mkhitaryan Arsenal`da Ağustos ayının en güzel golüne imza attı

​Henrikh Mkhitaryan Arsenal`da Ağustos ayının en güzel golüne imza attı ​Henrikh Mkhitaryan Arsenal`da Ağustos ayının en güzel golüne imza attı
İngiltere Premier Ligi’nde oynayan Arsenal kulübü resmi sitesinde Ağustos ayının en güzel golünü seçti. Ermenistan milli futbol takımı kaptanı ve Arsenal’ın kilit oyunculardan Henrikh Mkhitaryan en güzel golü atan futbolcu olarak tanındı.

18 Ağustos tarihinde gerçekleşen Chelsea-Arsenal (2:3) karşılaşmasının 37’inci dakikasında Henrikh Mkhitaryan’ın Chelsea’e attığı gol taraftarların yaptığı oylama sonucundan yüzde 61 oyla Ağustos ayının en güzel golü seçildi.

İkinci sırada ise aynı maçta Mkhitaryan’ın verdiği pası üzerine Alex Iwobi’nin attığı gol yer aldı. Nacho Monreal’ın West Ham’in kalesine attığı gol üçüncü sıradaydı.

Hatırlanacağı üzere UEFA Avrupa Ligi grup maçları için çekilen kura sonucunda E grupta Arsenal’ın rakiplerinden biri de Azerbaycan’ın Karabağ kulübü oldu. Mkhitaryan büyük ihtimalle takımların Bakü’deki karşılaşmasına katılamayacak, çünkü Arsenal yönetiminin yaptığı açıklamaya göre önemli olan Ermeni futbol yıldızının güvenliğidir.
Bu haber er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+