​Luis Figo Ermeni futbolseverlere sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür etti - Spor
24 Nisan 2019 - Հակական տոմար - Տարի : 4511 / Ամիս : Ահեկան / Օր : Լուսնակ / Ժամ : Հրակաթն

Spor :

11 Temmuz 2018  

​Luis Figo Ermeni futbolseverlere sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür etti

​Luis Figo Ermeni futbolseverlere sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür etti ​Luis Figo Ermeni futbolseverlere sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür etti
8 Temmuz tarihinde Yerevan’da gerçekleştirilen Futbol Efsaneleri maçının katılımcılarından dünyaca ünlü Portekizli futbolcu Luis Figo Ermeni futbolseverlere sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür etti.

Kendi Instagram sayfasında söz konusu maçtan bir fotoğraf yayınlayıp Avrupa takımında oynayan Figo şu yorumu yaptı: “Büyük efsanelerin maçı Yerevan, Ermenistan'da. Bütün futbolseverlere ve taraftarlara destekleri ve sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür ediyorum.”

Ermenistan’ın başkenti Yerevan’da bulunan Vazgen Sarkisyan Cumhuriyet stadyumunda 8 Temmuz tarihinde eşi benzeri olmayan bir Efsaneler maçı gerçekleştirildi. Bu maçta Latin Amerika ve Avrupa takımları karşı karşıya geldiler.

Avrupa takımında Luis Figo, Paolo Maldini, Youri Djorkaeff, Jari Litmanen, Hristo Stoichkov, Kakha Kaladze, Ryan Giggs, Ludovic Giuly, Demetrio Albertini, Vincent Candela,Benito Carbone, Levan Kobiashvili, Dario Smoje,Luigi Di Biago,Miguel Angel,Tomas Helfeg, Salvatore Schillaci, Lothar Matthaus,Robert Pires, Christophe Duggary ve Roman Berezovsky boy gösterdi.

Latin Amerika takımında ise Roberto Carlos, Rivaldo, Hernan Crespo, Gabriel Batistuta, Dida Cafu, Ivan Zamorano, Juliano Beletti, Aldair, Antonio Zago, Julio Cesar, Francisco Liman, Ivan Cordoba, Carlos Valderrama,Dwayne De Rosario, Everson Pereira da Silva ve Bebeto yer aldı.Bu haber er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+