​Henrikh Mkhitaryan: FIFA Dünya Kupası’nda Rusya takımını destekliyorum - Spor
23 Temmuz 2019 - Հակական տոմար - Տարի : 4511 / Ամիս : Հրոտից / Օր : Ծմակ / Ժամ : Այգ

Spor :

12 Haziran 2018  

​Henrikh Mkhitaryan: FIFA Dünya Kupası’nda Rusya takımını destekliyorum

​Henrikh Mkhitaryan: FIFA Dünya Kupası’nda Rusya takımını destekliyorum ​Henrikh Mkhitaryan: FIFA Dünya Kupası’nda Rusya takımını destekliyorum
Ermenistan Milli Futbol Takımı kaptanı ve “Arsenal” orta saha oyuncusu Henrikh Mkhitaryan FIFA Dünya Kupası’nda herkes için favori olan herhangi bir takımının olmadığını ve bütün milli takımlarının da şampiyonaya iyice hazırlandıklarını söyledi.

Mkhitaryan “Herkes tarafından favori olarak kabul edilen herhangi bir takım yok. Bütün takımlar da iyice hazırlanmış durumda. Bence İspanya, Fransa ve Arjantin’ın sampiyonluk ihtimalleri yüksek. Rusya milli futbol takımına baskı olmamalı. Takım üyelerine baskı yapıldığını biliyorum. Onları rahat bırakmayı rica ederim. Ruslar çok iyi hazarlanacak. Eğer ilk maçlarını kazansalar gruptan çıkma şanslarını yükselecek. Bizzat ben Rusya takımını destekleyeceğim” ifadelerini kullandı.

Anneannenin Rus olduğunu hatırlatan Mkhitaryan Rus kültürü ve tarihinin çok hoşuna gittiğini da sözlerine ekledi.Bu haber er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+