Melih Gökçek: PKK bir ermeni hareketidir - Gündem
23 Temmuz 2019 - Հակական տոմար - Տարի : 4511 / Ամիս : Հրոտից / Օր : Ծմակ / Ժամ : Այգ

Gündem :

09 Haziran 2018  

Melih Gökçek: PKK bir ermeni hareketidir

Melih Gökçek: PKK bir ermeni hareketidir Melih Gökçek: PKK bir ermeni hareketidir
Melih Gökçek Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Dinamit programında Latif Şimşek’in konuğu oldu. Açıklamalarıyla gündemi belirleyen Gökçek PKK-FETÖ-HDP-CHP ilişkisini belgeleriyle ortaya koyarken “PKK hareketi bir Ermeni hareketidir.” dedi.

HER OY CHP'YE GİDER
Birbirinden çarpıcı açıklamalarıyla yine gündemi belirleyen Gökçek, Millet ittifakına katılan Saadet Partisi'nin rolüne de dikkat çeken Gökçek “Saadet Parti'sine verilen oyun kendilerine hiçbir faydası yok. Saadet Partisi'ne verilen her oy CHP'ye vekil getirecektir.” şeklinde konuştu.

PKK HAREKETİ BİR ERMENİ HAREKETİDİR
PKK'nın bir Ermeni projesi olduğunun altını özellikle çizen Gökçek “ PKK hareketi bir Kürt hareketi değil, bir Ermeni hareketidir. Kürtler alet edilmektedir. Kürt vatandaşlarımızın bu gerçeği görmeleri gerekir. HDP'ye destek vermek isteyen Kürt kardeşlerimiz, aslında farkına varmadan Güneydoğu'da kurulmak istenen Ermeni devletine yardım etmektedirler.” Dedi.

KÜRTLER DEVLETİNE SAHİP ÇIKMALI
CHP'nin içerisinde HDP'yi destekleyen Ermeni vatandaşlarımız vardır. Bu gerçekleri göz önünden art etmemek lazım. Kürt kardeşlerimiz devletine milletine bağlı insanlardır. Devletine sahip çıkmalılar. Ülke içinde huzur içinde yaşayabilmeleri için doğrudan doğruya Recep Tayyip Erdoğan'a sahip çıkmaları gerekliBu haber be.....e kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+