​Ermeni tasarımcı Asya Ter-Hovakimyan`ın koleksiyonu Paris Moda Haftasına katıldı - Gündem
25 Mart 2019 - Հակական տոմար - Տարի : 4511 / Ամիս : Արեգ / Օր : Ցրօն / Ժամ : Ճառագայթեալ

Gündem :

12 Mart 2018  

​Ermeni tasarımcı Asya Ter-Hovakimyan`ın koleksiyonu Paris Moda Haftasına katıldı

​Ermeni tasarımcı Asya Ter-Hovakimyan`ın koleksiyonu Paris Moda Haftasına katıldı ​Ermeni tasarımcı Asya Ter-Hovakimyan`ın koleksiyonu Paris Moda Haftasına katıldı
Paris moda haftası, Londra, New York ve Milano’da yapılan diğer moda haftalarından sonuncusu ve en önemlisidir. Ermeni tasarımcı Asya Ter-Hovakimyan, 27 Şubat–6 Mart tarihlerinde Fransa başkentinde düzenlenen Paris moda haftasına tasarladığı koleksiyonla katıldı. Genç Ermeni tasarımcı, arkadaşı Francisco Jou ile temsil ettikleri “Omniss” markasını dikkatlere sundu.

London College of Fashion’da okudukları sırada iki genç tasarımcı tarafından kurulan marka, ilk defa Şubat 2016’da Londra moda haftasına katıldı. Daha sonra Ermeni tasarımcının eserleri düzenli olarak farklı uluslararası etkinliklere katılmaya devam etti.

Asya Ter-Hovakimyan, “En son büyük gösterimiz “Trevor Sorbie” markasıyla işbirliği kapsamında gerçekleştirildi. Geçen yılın Ekim ayında ise 11 nümuneden oluşan bir koleksiyonumuz, Londra’da “Excel Arena”da gösterildi” diye anlattı.

1973 yılından beri gerçekleştirilen Paris moda haftası, yılda iki kez olmak üzere Mart başında ve Eylül sonu veya Ekim başında düzenleniyor. “Canel”, “Christian Dior”, “Louis Vuitton”, “Balmain”, “Nina Ricci” gibi dünyaca ünlü moda evlerinin koleksiyonlarının gösteriler burada yapılıyor.Bu haber er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+