Ermeni Soykırımı`nın Cezasız Kalması Nedeniyle Yeni Soykırımlar Yaşandı - Gündem
19 Ağustos 2017 - Հակական տոմար - Տարի : 4510 / Ամիս : Նավասարդ / Օր : Անահիտ / Ժամ : Աղջամուղջ

Gündem :

21 Nisan 2017  

Ermeni Soykırımı`nın Cezasız Kalması Nedeniyle Yeni Soykırımlar Yaşandı

Ermeni Soykırımı`nın Cezasız Kalması Nedeniyle Yeni Soykırımlar Yaşandı Ermeni Soykırımı`nın Cezasız Kalması Nedeniyle Yeni Soykırımlar Yaşandı
Oscar sahibi ünlü oyuncu , Ermeni Soykırımı'nı konu alan Hollywood yapımı "The Promise" ("Vaat") filminin başrol oyuncusu Christian Bale, "Page Six"e konuştu.

Bale, Ermeni Soykırımı için suçluların cezasız kaldığı nedeniyle daha sonraki yıllarda yeni soykırımların yaşandığına dikkat çekti.

Ünlü oyuncu, "Bu filmin çok önemli bir anlamı var, o yüzden birçok kişiler filmin çekimlerine engel olmaya çalıştı" diye konuştu.

Ermeni Soykırımı konusuna değinen Bale, "Bir buçuk milyon insan en vahşi şekilde katledildi. Ben bu konuda hiçbir şey bilmiyordum. Bu inanılmayacak kadar tuhaftır. Ermeni Soykırımı'nın gerçekten yaşandığı ve bunun için kimsenin cezalandırılmadığı nedeniyle daha sonra yeni soykırımlar yaşandı" değerlendirmesini yaptı.

"The Promise" filminin dünya promiyeri, 21 Nisan'da yapılacak. Ermeni Soykırımı hakkında ilk Hollywood yapımı filmi olan "The Promise", Ermenistan'da 27 Nisan'da vizyona girecek.
Anket Tüm Anketler

+