​Mkhitaryan: Karyerimde bazıları başarılı olacağımdan şüphe ediyordu - Spor
22 Mayıs 2018 - Հակական տոմար - Տարի : 4510 / Ամիս : Մարերի / Օր : Կորդուիք / Ժամ : Շանթակող

Spor :

13 Nisan 2017  

​Mkhitaryan: Karyerimde bazıları başarılı olacağımdan şüphe ediyordu

​Mkhitaryan: Karyerimde bazıları başarılı olacağımdan şüphe ediyordu ​Mkhitaryan: Karyerimde bazıları başarılı olacağımdan şüphe ediyordu
Ermenistan milli futbol takımı kaptanı ve Premier Ligi ekibi “Manchester United”in orta saha oyuncusu Henrikh Mkhitaryan “Inside United”in Nisan sayısına kapak oldu.

Dergi, Mkhitaryan’ı durdurulamaz güç olarak niteledi. “Inside United”e verdiği demeçte Henrikh Mkhitaryan 13 yaşındayken Brezilya’da geçirdiği zaman ve tecrübesi hakkında anlattı.

28 yaşındaki Ermeni futbolcu bazıların kendi becerilerinden şüphe edip kariyeri boyunca başarılı olmasından inanmadığını söyledi.

2016 yılında Dortmund Borussia’dan Manchester United’e transfer olduğuna değinen Ermeni futbolcu “dünyanın en iyi futbol takımlarında birinde oynama hayalim vardı, ve hayalim gerçek oldu” dedi.

Mhitaryan’ı birden tarif etmenin zor olduğunu kaydeden dergi Ermeni yıldızı şöyle anlatıyor “Henrikh ciddi ve hedefe odaklanmış, güçlü bir mizah duygusu olan insan. Bazı sorulara ise alayi gülümseme ile cevap veriyor. Saha dışındaki Mkhitaryan sahadakinden çok farklıdır. Biz kendisini Old Trafford’da görmekten dolayı mutluyuz”.


Bu haber Er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Anket Tüm Anketler

+