Ermenistan Fonu, Çaykovski Müzik Okuluna 9 Piyano Ve Bir Kuyruklu Piyano Hibe Etti - Gündem
21 Mayıs 2024 - Հակական տոմար - Տարի : 4516 / Ամիս : Մարերի / Օր : Գրգոռ / Ժամ : Հրակաթն

Gündem :

13 Ocak 2017  

Ermenistan Fonu, Çaykovski Müzik Okuluna 9 Piyano Ve Bir Kuyruklu Piyano Hibe Etti -

Ermenistan Fonu, Çaykovski Müzik Okuluna 9 Piyano Ve Bir Kuyruklu Piyano Hibe Etti Ermenistan Fonu, Çaykovski Müzik Okuluna 9 Piyano Ve Bir Kuyruklu Piyano Hibe Etti

Ermenistan Tüm Ermeni Fonu; Fransa ve ABD Doğu Yakası yerel organlarının katkılarıyla, Çaykovski Müzik Okuluna 9 «Petrof» piyano ve bir «Estonia» kuyruklu piyano hibe etti.

Okul Md. Martun Kostandyan ʺPiyano dersleri öğrencilerimizin, uzmanlaştıkları enstrumandan bağımsız olarak müzik bilgisinin temelini oluşturmakta. Hayırseverlerin bu bağışının eğitim sürecine nitel bir değişim getireceği kesindir. 25 piyanoya daha ihtiyacımız varʺ dedi.

Okulun 2015-2016 eğitim döneminde Ermenistan Tüm Ermeni Fonu, ABD Doğu Yakası yerel organı katkıları esaslı bir onarımdan geştiğini kaydedelim. Okulda halihazırda 600 öğrenci eğitim görmekte.

News am

Bu haber kaynağından gelmektedir.

Haber metninde yer alan görüşler haber kaynağı () ve yazarına ait olup,
bolsohays.com sitesi haber hakkında herhangi bir görüş üstlenmemektedir.

Opinions expressed are those of the author(s)-(). They do not purport to reflect the opinions or views of bolsohays.com
+