Ardeşen ilçesinde bu yıl ikincisi düzenlenen Ardeşen Off-Road Oyunları sona erdi. - Gündem
21 Temmuz 2019 - Հակական տոմար - Տարի : 4511 / Ամիս : Հրոտից / Օր : Գրգոռ / Ժամ : Աղջամուղջ

Gündem :

16 Temmuz 2012  

Ardeşen ilçesinde bu yıl ikincisi düzenlenen Ardeşen Off-Road Oyunları sona erdi.

Ardeşen ilçesinde bu yıl ikincisi düzenlenen Ardeşen Off-Road Oyunları sona erdi. Ardeşen ilçesinde bu yıl ikincisi düzenlenen Ardeşen Off-Road Oyunları sona erdi.

Ardeşen ilçesinde bu yıl ikincisi düzenlenen Ardeşen Off-Road Oyunları sona erdi.

İlçedeki Fırtına Mahallesi Organize Sanayi Bölgesi`ndeki bin 100 metrelik parkurda yapılan yarışlara, Türkiyen`in yanı sıra Gürcistan, Azerbaycan ve Ermenistan`dan 57 sürücü katıldı.

Çeşitli kategorilerde yapılan yarışlarda genel klasmanda, Adapazarı-Sapanca bölgesi adına mücadele eden Hüseyin Memioğlu ve Şükrü Aslan birinci, Gürcü Gvirjilia George ve Kalandia David ikinci, Gürcü David Mamakashvili ve Levahkint Surashvi üçüncü oldu.

Birinci klasmanda Gürcü Mamakashvili ve Surashvi`nin birinci, Azeri Rıfat Nesibev ve Azer Abiyev`in ikinci, Artvin-Arhavi bölgesinden Şafak Hastürk ve Hikmet Tibukoğlu`nun üçüncü olduğu yarışların ikinci klasmanında ise Hüseyin Memioğlu ve Şükrü Aslan birinci, Gürcü George ve David ikinci, aynı ülke vatandaşları Shako Sizadze ve George Zaaliskvili üçüncülüğü kazandı.

İki gün süren oyunlar sonunda, gösteri amaçlı yarışan tüm kadınlara plaket ve kupa verildi. Ayrıca yarışların erkekler bölümündeki genel klasmanın yanı sıra birinci ve ikinci klasmanlarda dereceye giren sporculara da çeşitli araç parçaları hediye edildi.

Oldukça heyecanlı geçen oyunları, Ardeşen Kaymakamı İlyas Memiş, Ak Parti Rize Milletvekili Nusret Bayraktar, Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Ardeşen Belediye Başkanı Mümtaz Sinan ve çok sayıda vatandaş izlediBu haber ..... kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Çok Okunan Haberler

Anket Tüm Anketler

+