​Karslı ve Erzurumlu ünlüler sosyal medya Kim Kardashian`ın fotoğraflarını paylaşarak ``Hemşehri`` y - Gündem
17 Şubat 2019 - Հակական տոմար - Տարի : 4511 / Ամիս : Մեհեկան / Օր : Ասակ / Ժամ : Հրակաթն

Gündem :

12 Şubat 2018  

​Karslı ve Erzurumlu ünlüler sosyal medya Kim Kardashian`ın fotoğraflarını paylaşarak ``Hemşehri`` y

​Karslı ve Erzurumlu ünlüler sosyal medya Kim Kardashian`ın fotoğraflarını paylaşarak ``Hemşehri`` y ​Karslı ve Erzurumlu ünlüler sosyal medya Kim Kardashian`ın fotoğraflarını paylaşarak ``Hemşehri`` yazdılar
Ünlü ABD'li yıldız Kim Kardashian'ın soyağacı ortaya çıkarıldı. ''Gazeteguncel'' gazetesi Inglizi Daili Mail'in bir araştırmasına dayanarak Kardashian'ın büyükbabası Arthur'un, Kars-Erzurum göçmeni iki Ermeni ailenin torunu olduğunu bildiriyor. Haberde, Kim Kardashian’ın Erzurum ve Kars’ın köylerinde yaşamış atalarına ait fotoğraflar yayınlandı.

Kars'ın Karakale köyünde yaşayan ve Kim’in kuzeni olduğu öne sürülen Muammer Çopur, köyün nüfus kayıtlarını incelemiş, Kim Kardashian'la kendi büyükannesinin kardeş olduğunu öğrenmiş.

Dört kuşak öncesinden kuzen olduklarını dile getiren 29 yaşındaki Muammer Çopur, tüm köyün kendisini kıskandığını ve dünyaca ünlü tv yıldızıyla kendilerinin de bir akrabalıklarının olup olmadığını bilmek istediklerini söyledi.

Kim Kardashian’ın 3 kuşak önceki büyük babası Hovhannes Miroyan 2 kuşak önceki büyük annesi annesi Lusyak Çorbacıyan 1900’lü yılların başında kızları Vartanuş’u yanlarına alarak Erzurum'dan California'ya göç etmişti. Kardashian’ın aile köklerinin Kars ve Erzurum’a dayandığı bilgisinin ortaya çıkmasının ardından sosyal medyada Karslı ve Erzurumlu ünlüler ve Kim Kardashian’ın fotoğrafları yayılarak ‘Hemşehri’ esprileri yayıldı.Bu haber er.....r kaynağından gelmektedir.
www.bolsohays.com un görüşünü yansıtmaz.

Çok Okunan Haberler

  • Bugün
  • Bu Hafta
  • Bu Ay

Anket Tüm Anketler

+